
1.Işık kaynağının ömrünü 50,000 saate kadar uzatmak için ısı dağılımı için patentli tasarım.
2.Düşük güç tüketimi, yüksek ışık verimliliği, yüksek basınçlı sodyum lamba, cıva lambası kadar güç tüketimi sadece yüzde 20 iken, aynı ışık koşulunda, geleneksel ışığa göre yüzde 75'ten fazla enerji tasarrufu sağlar.
3. Anti-statik ve korozyon önleyici kaplamalı, yüksek patlamaya dayanıklı aleve dayanıklı tipte döküm alüminyum gövde; toz geçirmez, su geçirmez; termal direnç, korozyon direnci, yüksek ışık geçirgenliği olan kurşun geçirmez pc'den yapılmış lens.
4.Gelişmiş ikinci dereceden ışık dağılımı tasarımı, yüksek tekdüze aydınlatma ve iyi aydınlatma kalitesi, çift görüntü olmadan net aydınlatma efekti ile sonuçlanır.
5. Güzel görünüm, çeşitli kurulum yöntemleri mevcuttur.
ÖNE ÇIKANLAR
- Yüksek güçlü LED çipini uyarlar
- Kolay monte edilebilir
- Çevre dostu
- Düşük deşarj
- Yüksek aydınlatma efekti
- Daha az başlatma süresi
- Bakım gerektirmeyen
- Kristal mercek şekli ışık yoğunluğu dağılımına karar verir
PARAMETRELER
| Renk Sıcaklığı(K) | Sıcak beyaz:2700-4000K; Saf beyaz: 5000-6500K |
| Bağlantı Sıcaklığı(TJ)) | <55°C |
| Renksel Geriverim İndeksi(CRI) | Ra>70 |
| Işık efekti | >80 lm/W |
| Ortam Ortamı | Sıcaklık: -30 derece —55 derece; Nem: 10-90 yüzde bağıl nem (25 derece) |
| Depolama sıcaklığı | -40 derece -60 derece |
| Ömür | >50000Hs |
| Malzeme | Alüminyum alaşım |
| Kablo girişi | Φ8~Φ14mm |
| Dişli Bağlantı | G3/4" |
| Kurulum Yüksekliği | 2~4m |
| Net ağırlığı | 3Kg |
DETAYLI GÖRÜNTÜ










