
1.Işık kaynağının ömrünü 50,000 saate kadar uzatmak için ısı dağılımı için patentli tasarım.
2.Düşük güç tüketimi, yüksek ışık verimliliği, yüksek basınçlı sodyum lamba, cıva lambası kadar güç tüketimi sadece yüzde 20 iken, aynı ışık koşulunda, geleneksel ışığa göre yüzde 75'ten fazla enerji tasarrufu sağlar.
3. Anti-statik ve korozyon önleyici kaplamalı, yüksek patlamaya dayanıklı aleve dayanıklı tipte döküm alüminyum gövde; toz geçirmez, su geçirmez; termal direnç, korozyon direnci, yüksek ışık geçirgenliği olan kurşun geçirmez pc'den yapılmış lens.
4.Gelişmiş ikinci dereceden ışık dağılımı tasarımı, yüksek tekdüze aydınlatma ve iyi aydınlatma kalitesi, çift görüntü olmadan net aydınlatma efekti ile sonuçlanır.
5. Güzel görünüm, çeşitli kurulum yöntemleri mevcuttur.
PARAMETRELER
| İsim | ATEX led patlamaya dayanıklı tehlike ışıkları |
| Aydınlatma kaynağı | COB LED'i |
| Parametre | Değer |
| Güç tüketimi | 10W/15W/20W/25W/30W |
| Giriş gerilimi | 95-265V/ 24V DC |
| Sıklık | 47-63 Hz |
| Işın açısı | 140 derece |
| Patlamaya dayanıklı Sınıf | Ex d II C T6 |
| Korozyona dayanıklı Sınıf | WF2 |
| IP Derecesi | IP67 |
| Güç faktörü | >0.90 |
| Toplam Harmonik Akım | <20% |
| Lamba Verimliliği(yüzde) | Yüzde 90'dan büyük veya eşit |
DETAYLI GÖRÜNTÜ









