Açıklama
Soruşturma göndermek
Ürün Özellikleri :
1. Enerji Tasarrufu: Enerjik LED gömme aydınlatma, daha yüksek lümen ve daha düşük güce sahip gelişmiş LED çiplere sahiptir.
2. Malzeme: Mükemmel korozyon direnci ve çatlama direncine sahip yüksek saflıkta döküm alüminyum. Temperli cam maske, ışık geçirgenliği, yüksek yansıtma.
3. Geniş Uygulama Alanı: Ultra ince gövde, çoğu dimmer ile uyumlu, rutubetli yere uygun, mutfak, oturma odası, yatak odası, banyo, iş yeri, ortak alanlar, dış duvar altlıkları ve diğer ulaşılması zor alanlardaki her türlü ihtiyacı karşılar. .
| watt | 50w/100w/150w/200w |
| Lümen | >120 lm/ağırlık |
| SKK | 2700K~6500K |
| PF | >0.95 |
| Gerilim | AC100V~240V 50HZ/60HZ |
| Renk sıcaklığı | 5000K |
| Ra | 85'ten büyük veya eşit |
| Ortam sıcaklığı | -20 derece ~ artı 45 derece |
| Işık kaynağı ömrü | 50000 saatten büyük veya eşit |
| Başvuru | Benzin istasyonları, Petrol sahaları, Kimya endüstrisi, Enerji santralleri, Boyama alanları, Nemli durum |
Detay Resimleri:






