Daha Fazla Özellik:
1. Çeşitli alanların ve aydınlatma koşullarının ihtiyaçlarını karşılamak için çeşitli boyutlar mevcuttur.
2. İnce, düz panel tasarımıyla çağdaş bir görünüm elde edilir.
3. Dayanıklıdır ve az bakım gerektirir, bu da değiştirme maliyetlerini düşürür ve onlarla çalışmayı kolaylaştırır.
4. Anında-açılma özelliği, ışığın hemen parlak ve sabit olmasını sağlar.
5. Işığın dağılımı sayesinde odanın her yerinde sabit ve tutarlı aydınlatma
6. Sağlam yapı sayesinde güvenilir performans ve-uzun süreli dayanıklılık
7. Çevre-dostu, yani çok ısınmaz ve tehlikeli UV veya IR radyasyonu yaymaz. 10. Hızlı ve kolay kurulum için ihtiyacınız olan tüm montaj malzemeleriyle birlikte gelir.
Şartname:
| LED çip | Epistar / SMD2835 |
| IP Derecelendirmesi | IP44 |
| Giriş voltajı | 85-265V, 100-277V AC |
| CRI | >80Ra |
| Işık etkinliği | 110-120lm/W |
| PF | >0.95 |
| Güç | 18W/36W/40W/48W/50W/56W/72W |
| Boyut | 30*30/30*60/60*60/62*62/30*120/60*120CM |
| Renk Sıcaklığı(ŞNT) | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| Destek Dimmer | Triyak kısılabilir veya 0-10V kısılabilir |
| Malzeme | Alüminyum + PMMA |
| Işın açısı | 120 derece |
| Ömür | 50000 saat |
| Garanti | 5 yıl |
| Çerçeve Kapağı | Beyaz ve Gümüş |
| Sertifikalı | TÜV, CE, ROHS |
| Kontrol | Uzaktan kumanda |
Detaylı Görseller:





Kullanımı:

Hakkımızda:


