Ürün Özellikleri:
1. Parlak ve etkili 6000K renk sıcaklığıyla bu LED stadyum ışığı, mükemmel derecede aydınlatma sunar, böylece gölgeleri azaltır ve sahadaki her şeyin engelsiz bir şekilde görülebilmesini sağlar.
2. Bu lamba, özel bir ısı emici tasarımı ve 50000 saate kadar kullanım ömrü sayesinde maksimum kullanım ömrünü garanti eder, dolayısıyla dayanıklılığın yanı sıra enerji verimliliği de sağlar.
ÜrünŞartname:
| Güç | 100W 200W 300W 400W 500W 600W 1000W |
| Renk Sıcaklığı(ŞNT) | 3000K 4000K 5000K 6000K |
| Lamba Işık Verimi (lm/w) | 150lm/W |
| Renksel Geriverim İndeksi(Ra) | 80-83Ra 95-98Ra |
| Su geçirmez | IP65 IP66 IP67 |
| Destek Dimmer | Triyak kısılabilir veya 0-10V kısılabilir |
| LED çip | SMD2835, Epistar, Samsung, Osram, Ortalama |
| Malzeme | Alüminyum + PC kapağı |
| Ömrü (saat) | 50000 |
| PF | 0.95 |
| Giriş Gerilimi(V) | 85-265V AC veya 100-140V AC |
| LED sürücüsü | Yalıtılmış ve titreşimsiz |
Detaylı Görseller:






Kullanımı:



LED Stadyum Işığımız, rolünüz ne olursa olsun (spor tesisi sahibi, etkinlik planlayıcısı veya yerel topluluk organizatörü) aydınlatma gereksinimleriniz için makul fiyatlı bir yanıt sunar. Otoparklar, depolar ve endüstriyel ortamlar bu ışığın uygun bulduğu sayısız kullanımdan sadece birkaçıdır.
