Ürün Özellikleri:
1. Güçlü braket, daha sağlam kurulum
2. Optik PC lensi, sararmayan malzeme
3. Silikon su geçirmez sızdırmazlık şeridi. UV ışınlarına dayanıklı malzeme, hatasız güvenilir
4. 3030 SMD ışık kaynağı tasarımı, ışık verimliliği 150lm/W
5. Yüksek ısı iletkenliğine sahip alüminyum alt tabaka, hızlı ısı dağılımı, ışık bozulmasını azaltır
6. Döküm alüminyum soğutucu
ÜrünŞartname:
| Güç | 100W 200W 300W 400W 500W 600W 1000W |
| Renk Sıcaklığı(ŞNT) | 3000K 4000K 5000K 6000K |
| Lamba Işık Verimi (lm/w) | 150lm/W |
| Renksel Geriverim İndeksi(Ra) | 80-83Ra 95-98Ra |
| Su geçirmez | IP65 IP66 IP67 |
| Destek Dimmer | Triyak kısılabilir veya 0-10V kısılabilir |
| LED çip | SMD2835, Epistar, Samsung, Osram, Ortalama |
| Malzeme | Alüminyum + PC kapağı |
| Ömrü (saat) | 50000 |
| PF | 0.95 |
| Giriş Gerilimi(V) | 85-265V AC veya 100-140V AC |
| LED sürücüsü | Yalıtılmış ve titreşimsiz |
Detaylı Görseller:






Kullanımı:



Bu LED stadyum ışığı, stadyum aydınlatmasının ötesinde çeşitli uygulamalar için idealdir. Ayrıca liman aydınlatması, madencilik aydınlatması ve diğer endüstriyel aydınlatma uygulamaları için de kullanılabilir. Sağlam alüminyum gövdesi, aşırı hava koşullarına ve çeşitli darbelere dayanabilmesini sağlar.
