
- Özellikler
1.Epoksi kaplamalı ve sert polikarbonat prizmatik lensli döküm alüminyum gövde.
2.IP65 tüm hava koşulları için. Bu LED stadyum ışığındaki tekdüze ve kaliteli dikey parlaklık, yüksek standartta fotoğraf ve video çekimi üretimine olanak tanır.
3. Dalgalanmalara karşı koruma sağlayan ısı dağıtım sistemi ve 10KV Dalgalanma sistemi ile LED spor ışıklarımız, geleneksel metal halojenür ve yüksek basınçlı stadyum aydınlatma armatürlerinden 4-5 kat daha uzun süre dayanacak, bakım maliyetini azaltacak ve enerji tasarrufu sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.
- Şartname
| Malzeme | Alüminyum Alaşımlı ve ASA / PC |
| Işık verimliliği; | 140 lm/ağ |
| Renk Sıcaklığı: | 2700-6500K |
| CRI: | Ra 80'den büyük veya eşit |
| Işın Açısı: | 10/25 derece (5050)/60 derece (5050) |
| PF: | >0.9 |
| Çalışma Hayatı: | 50,000 saatten büyük veya eşit |
| IP Derecelendirmesi: | IP65 |
| Garanti: | 5 yıl |
| Kaplama Rengi: | Siyah |
| Giriş Gerilimi: | AC100~277V 50~60Hz |
| Çalışma Sıcaklığı: | -40~ + 70 derece |
- Daha fazla ayrıntı


- Uygulamalar

- Şirketimiz


