
- Özellikler
1. 0-10V kısılabilir ve dönebilir braket tasarımıyla birlikte gelen bu stadyum ledli dış mekan projektörü, her türlü spor aydınlatması, otopark aydınlatması, iskele aydınlatması, yüksek direk projektör aydınlatması ve stadyum aydınlatması için çok yönlülük sunar.
2. Daha düşük watt ve kısılabilir özellik ünitesi kullanarak ve yine de ihtiyacınız olan ışığı alarak daha fazla tasarruf edin. Watt'a değil, lümen ihtiyaçlarınıza odaklanın.
3. UL Listesinde yer alan her LED stadyum projektörü dış mekan. Giriş voltajı 120-277VAC, 50/60Hz. At alanı, Golf alanı, Spor Salonu, Kare plaza, Tersane, Havaalanı, İskele açık geniş alanı için uygundur.
- Şartname
| Malzeme | Alüminyum Alaşımlı ve ASA / PC |
| Işık verimliliği; | 140 lm/ağ |
| Renk Sıcaklığı: | 2700-6500K |
| CRI: | Ra 80'den büyük veya eşit |
| Işın Açısı: | 10/25 derece (5050)/60 derece (5050) |
| PF: | >0.9 |
| Çalışma Hayatı: | 50,000 saatten büyük veya eşit |
| IP Derecelendirmesi: | IP65 koruma sınıfı |
| Garanti: | 5 yıl |
| Kaplama Rengi: | Siyah |
| Giriş Gerilimi: | AC100~277V 50~60Hz |
| Çalışma Sıcaklığı: | -40~ + 70 derece |
- Daha fazla ayrıntı


- Uygulamalar

- Şirketimiz


