Açıklama
Soruşturma göndermek
Özellik:
1. Hokey Pisti Işıklarımız enerji tasarrufludur ve yüksek enerji tüketimi olmadan size parlak ışık verir.
2. Işıklarımız, hokey sahası aydınlatma ihtiyaçlarınız için dayanıklılık ve uzun ömür sağlayacak şekilde sert dış mekan unsurlarına dayanacak şekilde tasarlanmıştır.
3. Hokey Pisti Işıklarımız oyuncular ve seyirciler için mükemmel görünürlük sağlayarak genel oyun deneyimini geliştirir.
Şartname:
| Güç | 300W/400W/500W/600W |
| Giriş Gerilimi | AC90-305V 5060Hz |
| Işık Verimliliği | 125- 150LM/W |
| ŞNT |
3000K/4000K/6500K
|
| PF | >0.90 |
| CRI | > 70 |
| Ömür | 50000 |
| Çalışma sıcaklığı | -30~ 50 derece |
| IP | IP65 koruma sınıfı |
| Led sürücü | Meanwell ve kabul edilen diğer markalar |
| NEDEN OLMUŞ | SMD 2835 LED, EPISTAR veya SMD 3030, Philips |
| Kısılabilir | 1-10V/DALI İsteğe Bağlı |
detaylı görseller:



Kullanım:



Hakkımızda:


SSS:
Teslim süresi ne olacak?
C:Örnekleme 3-5 gün sürer.
