Açıklama
Soruşturma göndermek

- Özellikler
1. 600 W Yuvarlak LED stadyum ışığı 96000lm yüksek lümen ışığı yayabilir ve farklı stadyumların gereksinimlerine göre farklı ışın açıları seçebilir-biz küçük alan aydınlatması için 40.60 derece kiriş açısı eşleştirme sağlar.
2. Yuvarlak ve ince parlama karşıtı abajurlar, aşırı ışığı yukarı doğru kontrol edebilir, gerekli alandaki ışığı daha iyi kullanabilir ve ışık kaybını ve kirliliği azaltabilir.
3. Yumuşak ve hatta aydınlatma ile gizli LED kaynak doğrudan gözlere parlamayı önleyebilir.
- Spesifikasyon
| Giriş voltajı | AC85-265V |
| LED sürücü | Meanwell sürücüsü |
| Aydınlık verimlilik | 160 lm/w |
| Işın açısı | 10 derece /25 derece /45 derece /60 derece |
| Watt | 600W |
| PF | >0.95 |
| CCT | 2700K-6500K |
| CRI | 70 |
| Garanti | 5 yıl |
- Daha Fazla Ayrıntılar




- Başvuru

- Şirketimiz


