Özellik:
1. Yüksek-performanslı LED teknolojisi, futbol sahasında optimum aydınlatma için olağanüstü parlaklık ve enerji verimliliği sunar.
2. Dayanıklı yapı ve hava koşullarına-dayanıklı tasarım, çeşitli hava koşullarında-güvenilir ve uzun ömürlü çalışmayı sağlar.
3. Çok yönlü montaj seçenekleri ve ayarlanabilir açılar, özel aydınlatma ihtiyaçlarını karşılamak için esnek kurulum ve özelleştirme sağlar.
Şartname:
| Güç | 300W/400W/500W |
| Giriş Gerilimi | AC90-305V 50/60Hz |
| Işık Verimliliği | 125-150 lm/ağ |
| ŞNT |
3000K/4000K/6500K
|
| PF | >0.90 |
| CRI | > 70 |
| Ömür | 50000 |
| Çalışma sıcaklığı | -30~ 50 derece |
| IP | IP65 |
| Led sürücü | Meanwell ve kabul edilen diğer markalar |
| NEDEN OLMUŞ | SMD 2835 LED, EPISTAR veya SMD 3030, Philips |
| Kısılabilir | 1-10V/DALI Opsiyonel |
detaylı görseller:



Kullanım:



Hakkımızda:
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd, LED aydınlatma ürünleri de dahil olmak üzere yüksek-teknolojik ürünler tasarlayan, geliştiren, üreten ve satan-tanınmış bir şirkettir. Çalıştığımız tesis 2010 yılında açıldı ve Shenzhen'de bulunuyor.
Adresimiz
3. Kat, 5. Bina, Hebei Endüstri Parkı, Hualian Topluluğu, Longhua Bölgesi, Shenzhen, Çin
E-posta

Teklif için bizimle iletişime geçin
SSS:
Teslim süresi ne olacak?
A: Örnek 3-5 gün sürer.
