Özellik:
- Stadyum Saha Aydınlatma ürünlerimiz gelişmiş LED teknolojisine sahip olup, spor müsabakaları ve aktiviteleri için parlak ve homojen bir aydınlatma sağlar.
- Aydınlatma armatürleri enerji tasarrufludur, geleneksel stadyum aydınlatma sistemlerine kıyasla işletme maliyetlerini ve çevresel etkiyi azaltır.
- Dayanıklı ve hava koşullarına dayanıklı tasarımıyla Stadyum Saha Aydınlatma ürünlerimiz spor tesisleri ve mekanları için güvenilir performans ve uzun ömürlü değer sunar.
Şartname:
| Güç | 300W/400W/500W/600/800W |
| Giriş Voltajı | AC90-305V 5060Hz |
| Işık Verimliliği | 125- 150lm/w |
| ÇKT |
3000K/4000K/6500K
|
| PF | >0.90 |
| CRI | > 70 |
| Ömür | 50000 |
| Çalışma sıcaklığı | -30~ 50 derece |
| IP | IP65 |
| Led sürücü | Meanwell ve kabul edilen diğer markalar |
| NEDEN OLMUŞ | SMD 2835 LED, EPISTAR veya SMD 3030, Philips |
| Kısılabilir | 1-10V/DALI İsteğe bağlı |
detaylı görseller:



Kullanım:



Yüksek Kaliteli Stadyum Saha Aydınlatmamızla Spor Yolculuğunuzu Aydınlatın.
Hakkımızda:


SSS:
Peki ya teslim süresi?
A:Örnek 3-5 gün sürüyor.
