ÜrünSpesifikasyon:
| LED miktarı | 120led / metre |
| LED tipi | SMD2835 |
| LED renk | Sıcak beyaz, beyaz, serin beyaz |
| kesmek | 10 cm/kesim |
| LED çip | Epistar/Sanan |
| Güç | 14W/M |
| Gerilim | DC24V |
| PCB genişliği/renk | 8mm PCB-Beyaz/Siyah |
| Uzunluk | Normalde bir parça olarak 5m, diğerlerinin uzunluğunu özelleştirdi |
Ürün Anahtar Teknolojileri

Yüksek kaliteli LED çip
ve uzun hizmet hayatı
Farklı renk sıcaklıkları
isteğe bağlıdır3000K~6500K


Yüksek kaliteli malzemeler
Etkili enerji tasarrufu
12V koçanı şerit LED ışıklarının enerji verimliliği dikkate değer bir faydayı temsil eder. Bu ampuller, geleneksel akkor seçeneklerinden% 80'e kadar daha az enerji kullanıyor ve bu da ev sahipleri ve işletmeler için elektrik üzerinde önemli maliyet tasarrufu sağlıyor. Ek olarak, bu ışıkların 50.000 saat veya daha fazla süren uzun bir ömrü vardır, bu da değiştirme sıklığını azaltır.
Kullanım


Bu ışıkların uygulamaları çeşitlidir. Yerleşim ortamlarının atmosferini geliştirmek veya mimari özellikleri vurgulamak için işlev görürler. Ticari ortamlarda, görsel olarak çekici ekranlar veya tabelalar oluşturma işlevi görürler. Bunlar yaygın olarak otomotiv ve deniz aydınlatmasında, bahçeler ve veranda gibi açık hava ayarlarında da kullanılır.
Şirketimiz
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd 2010 yılında kurulmuştur. Tasarım, Ar-Ge, iç ve açık aydınlatma ürünlerinin üretimini ve satışlarını entegre eden ulusal bir yüksek teknoloji işletmesidir ve ayrıca OEM, ODM yapabilir.





