Açıklama
Soruşturma göndermek

Ürün Açıklaması
- dağınık ışık
- su geçirmez IP67
- İsteğe bağlı olarak su geçirmez Tak ve Çalıştır konektörlü
- Nötr beyaz 4000K
Şartname
| Tansiyon: | 24Vdc |
| m başına performans: | 10W |
| Açık renk: | nötr beyaz |
| renk sıcaklığı: | 4000K |
| Renk oluşturma indeksi CRI: | >80RA |
| maks. ışık akısı: | 600 lümen |
| Işın açısı: | 120 derece |
| maks. satır uzunluğu: | 7.50m |
| izin verilebilirortam sıcaklığı: | -20 dereceden maks. artı 40 derece |
| Enerji verimliliği sınıfı: | f |
| Koruma derecesi: | IP67 Sertifikası |
Daha fazla detay

Başvuru



