
Esnek 24V zikzak LED şeridimiz, geniş potansiyel kullanım yelpazesi ile ayırt edilir. 60 dahili LED ve metre başına 900 lümen ışık çıkışı ile zorlu ortamlarda bile yoğun aydınlatma sunar. Bu LED şeridin kendinden yapışkanlı arka yüzü, katı yüzeylere kuruluma izin verir. İster bir köşede çalışın, ister aydınlatılacak alan düz olsun, hiç fark etmez. Bu şerit ile yuvarlak yüzeyleri, harfleri vb. aydınlatabilirsiniz. 2700K renk sıcaklığında sıcak beyaz ışık üretir ve dimmer ile parlaklığını kontrol edebilirsiniz.
Ürün Açıklaması
1. Köşe çözümleri ve eğriler için LED şeritler
2. Her şekil isteğe göre aydınlatılabilir
3. Açık renk sıcak beyaz
Şartname
| Tansiyon: | 24Vdc |
| m başına performans: | 9W |
| Açık renk: | Sıcak beyaz |
| renk sıcaklığı: | 2700K |
| Renk oluşturma indeksi CRI: | >90RA |
| maks. ışık akısı: | 900 lümen |
| Işın açısı: | 120 derece |
| maks. satır uzunluğu: | 5.00m |
| izin verilen ortam sıcaklığı: | -20 dereceden maks. artı 40 derece |
| Enerji verimliliği sınıfı: | E |
| Koruma derecesi: | IP 20 |
Daha fazla detay


Başvuru


