Ürün Özellikleri:
1. Çevre dostu: LED aydınlatma armatürleri, cıva gibi tehlikeli elementler içeren geleneksel ampullerin aksine, toksik kimyasallardan arındırılmıştır. LED şerit ışıklar %100 geri dönüştürülebilirdir ve karbon ayak izlerini azaltır.
2. Esnek ve uyarlanabilir: 2 ayak LED şerit ışıklar çeşitli boyutlarda ve renklerde mevcuttur ve çeşitli aydınlatma yapılandırmalarında kullanılmalarına olanak tanır. Ayrıca, monte edilmeleri, yapıştırılmaları veya çeşitli yüzeylere yerleştirilmeleri kolaydır.
ÜrünŞartname:
| Güç | Metre başına 10W |
| IP Derecelendirmesi | IP40 koruma sınıfı |
| Giriş voltajı | 85-265V |
| CRI | CRI >95 |
| Boyut | 5000*5mm, Genişlik 5mm |
| Renk Sıcaklığı (CCT) | Kırmızı, Mavi, Yeşil, Sarı |
| Malzeme | PVC + LED |
| Işın açısı | 120 derece |
| Ömür | 50000saat |
| Garanti | 5 yıl |
| Kontrol | Uzaktan kumanda |
Ayrıntılı Görseller:






Konutlar, işyerleri, perakende satış yerleri, oteller ve endüstriler dahil olmak üzere birçok yer LED aydınlatmayı benimsedi. LED downlight'lar, LED tüpler, LED ampuller ve LED şerit ışıklar, mevcut çeşitli LED aydınlatma armatürlerinden sadece birkaçıdır. 2 fitlik LED şerit ışığının özellikleri ve kullanımları bu çalışmanın ana konuları olacaktır.
Üzerine LED'ler yerleştirilmiş ince, esnek bir devre kartı, 2 ayak LED şerit ışık olarak bilinen esnek aydınlatma armatürünü oluşturur. Çeşitli kullanımlara uyum sağlamak için çeşitli boyutlarda ve renklerde gelir. Şeridi takmak basittir ve düzenli aralıklarla istenilen uzunlukta kesilebilir.
Kullanım:


Ev aydınlatması: 2 fitlik LED şerit ışıklar uyarlanabilirdir ve merdiven boşluğu aydınlatması, dolap aydınlatması ve mutfaktaki dolap altı aydınlatması dahil olmak üzere çeşitli konut uygulamaları için kullanılabilir.
Sergiler ve Fuarlar: Ürünleri vurgulamak için güçlü bir aydınlatmaya ihtiyaç duyulduğunda, LED şerit ışıklar sergiler ve fuarlar için mükemmeldir.
