Ürün Özellikleri:
1. Çok yönlülükleri nedeniyle siyah LED şeritlerinin birçok kullanımı vardır. Herhangi bir amaç veya yere uyacak şekilde kesilebilirler ve su geçirmez ve su geçirmez olmayan çeşitleri mevcuttur.
2. Uzun ömürlü ve enerji tasarruflu oldukları için hem ev hem de ticari uygulamalar için uygun fiyatlı bir aydınlatma seçeneğidir.
ÜrünŞartname:
| Güç | Metre başına 10W |
| IP Derecelendirmesi | IP65 Su Geçirmez |
| Giriş voltajı | 12/24V DC |
| CRI | CRI>80 |
| Işık etkinliği | 110-120lm/W |
| Boyut | 5000*5mm, Genişlik 5mm |
| Renk Sıcaklığı (CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K, Kırmızı, Mavi,Yeşil,Sarı |
| NEDEN OLMUŞ | 240 ADET 2835 LED, Epistar ve Samsung |
| Malzeme | PVC + LED |
| Işın açısı | 120 derece |
| Ömür | 50000saat |
Ayrıntılı Görseller:






Derin, koyu mor veya mavi ışık üreten bir LED şerit aydınlatma biçimine siyah LED şerit aydınlatma denir. Bu belirli ışık tonunu üretmek üzere tasarlanmış ayrı SMD (Yüzeye Monte Edilmiş Diyot) LED'lerden oluşurlar. Şeritteki özel bir kaplama, istenen etkiyi üreten hariç diğer tüm ışık dalga boylarını engelleyerek bu belirgin renk etkisini üretir.
Kullanım:


1. Ev dekoru: Siyah LED şeritleri kullanarak evdeki herhangi bir alana dramatik ve kasvetli bir atmosfer verebilirsiniz. Oturma alanlarında, yatak odalarında ve hatta mutfaklarda iyi görünen, ayırt edici ve çarpıcı bir ifade parçası oluştururlar.
2. Ruh hali aydınlatması: Barlarda, restoranlarda ve diğer eğlence mekanlarında, siyah LED şeritlerden yapılmış ruh hali aydınlatması idealdir. Müşteriler için farklı ve unutulmaz bir ortam oluşturarak tüm deneyimi iyileştirebilir.
3. Sahne aydınlatması: Göz alıcı bir etki yaratmak için, siyah LED şeritler genellikle konser ve sahne aydınlatmasında kullanılır. Çeşitli aydınlatma efektleri sağlamak ve herhangi bir performansa derinlik ve drama katmak için birçok şekilde kullanılabilirler.
4. Akvaryumlar için aydınlatma: Siyah LED şeritler, su yaşamına belirgin ve gerçekçi görünümlü bir yaşam alanı sağlamak için akvaryumlarda kullanılabilir. Su bitkilerini ve diğer unsurları vurgulamak için idealdir.
