Ürün Özellikleri:
1. Dolapların altında, yataklarda veya bir TV'nin arkasında aydınlatma için mükemmeldir; açılara ve kıvrımlara uyacak şekilde bükülebilir ve şekillendirilebilirler.
2. Bu şerit ışıkların renk değiştirme kapasitesi onların gerçek çekiciliğidir. Uzaktan kumandayı kullanarak gökkuşağı renklerinden birini seçebilir, renk değiştiren efektler oluşturabilir ve parlaklığı kendinize uyacak şekilde değiştirebilirsiniz.
3. Bu, yerinizi hızlı bir şekilde benzersiz bir şekilde kendinize ait hale getirmenizi ve her türlü etkinliğe uygun atmosferi yaratmanızı sağlar.
ÜrünŞartname:
| Güç | Metre başına 10W |
| IP Derecelendirmesi | IP40 veya IP65 Su Geçirmez |
| Giriş voltajı | 85-265V veya 12/24V DC |
| CRI | CRI>80 or CRI >95 |
| Işık etkinliği | {{0}lm/W |
| Çalışma sıcaklığı | -20 derece ~ 50 derece |
| Boyut | 5000*5mm, Genişlik 5mm |
| Renk Sıcaklığı(ŞNT) | 3000K,4000K,5000K,6000K, Kırmızı, Mavi, Yeşil, Sarı |
| NEDEN OLMUŞ | 240PCS 2835 LED, Epistar ve Samsung |
| Malzeme | PVC +LED |
| Işın açısı | 120 derece |
| Ömür | 50000 saat |
| Garanti | 5 yıl |
| Sertifikalı | TÜV, CE, ROHS |
| Kontrol | Uzaktan kumanda |
Detaylı Görseller:






Kullanımı:


Uygulama açısından bu şerit ışıklar neredeyse sonsuz şekilde kullanılabilir. Örneğin kutlamalar veya toplantılar için canlı ve eğlenceli bir ortam yaratılmasına yardımcı olabilirler. Alternatif olarak, bunları bir yatak odası veya oturma odası ortam aydınlatması sağlamak için kullanabilir, böylece herhangi bir alanı biraz zarif bir şekilde vurgulayabilirsiniz.
Bu ışıklar bir TV veya bilgisayar ekranı için arka ışık olarak kullanılabilir. Ekranınızın arkasındaki bu aydınlatma, göz yorgunluğunun azaltılmasına ve karanlık gecelerde görüntülenebilirliğin iyileştirilmesine yardımcı olacaktır. Ayrıca harika görünüyor!
