Ürün Özellikleri:
1. Harika parlaklık: LED ışıkların verimliliği ve harika parlaklığı iyi bilinmektedir. 10-metre LED ışık şeridinin sabit parlaklığı, tüm uzunluğu boyunca yüksek kaliteli aydınlatma sağlar.
2. Özelleştirilebilir: LED ışık şeridi, ihtiyaç duyulan bölgeye uyacak şekilde daha küçük uzunluklara kesilebildiğinden oldukça esnek ve özelleştirilebilirdir.
ÜrünŞartname:
| Güç | Metre başına 10W |
| IP Derecelendirmesi | IP40 veya IP65 Su Geçirmez |
| Giriş voltajı | 12/24V DC |
| CRI | CRI>80 |
| Işık etkinliği | 110-120lm/W |
| Boyut | 5000*5mm, Genişlik 5mm |
| Renk Sıcaklığı (CCT) | Kırmızı, Mavi, Yeşil, Sarı |
| Malzeme | PVC + LED |
| Işın açısı | 120 derece |
| Ömür | 50000saat |
Ayrıntılı Görseller:




Kullanım:


Ev için aydınlatma: Büyük konut odaları 10 metrelik LED ışık şeritleriyle en iyi şekilde görünür. Sıcak ve davetkar bir ortam yaratmak için ev sinemalarına, yemek odalarına, oturma odalarına ve yatak odalarına yerleştirilebilirler.
