Ürün Özellikleri:
1. Aydınlatma: 5050 Beyaz LED şeridi etkileyici parlaklığı için öne çıkıyor ve her bir LED için 14-16 lümen çıkışını sağlıyor.
2. Esnek devre kartı, LED şeridin zahmetsiz bükülmesini ve şekillendirilmesini sağlar, bu da kavisli veya düzensiz yüzeyler için mükemmeldir.
3. Sürecek şekilde inşa edilen bu LED yongaları, 50.000 saat veya daha fazla etkileyici bir ömre sahiptir. Esnek devre kartı, neme, ısıya ve şoka karşı güçlü duran etkileyici dayanıklılığa sahiptir.
4. Geleneksel aydınlatma çözümleri tarafından kullanılan enerjinin sadece bir kısmını tüketmek için tasarlanmış 5050 beyaz LED şerit ile daha önce hiç olmadığı gibi enerji verimliliğini deneyimleyin.
ÜrünSpesifikasyon:
| Güç | Metre başına 10W |
| IP derecesi | IP40 veya IP65 su geçirmez |
| Giriş voltajı | 85-265V veya 12/24V DC |
| CRI | CRI>80 or CRI >95 |
| Aydınlık etkinliği | 110-120lm/w |
| Çalışma sıcaklığı | -20 derece ~ 50 derece |
| Boyut | 5000*5mm, genişlik 5mm |
| Renk Sıcaklığı (CCT) | 3000k, 4000k, 5000k, 6000k, kırmızı, mavi, yeşil, sarı |
| NEDEN OLMUŞ | 240pcs 2835 LED, Epistar & Samsung |
| Malzeme | PVC +LED |
| Işın açısı | 120 derece |
| Ömür | 50000hours |
| Garanti | 5 yıl |
| Sertifikalı | TUV, CE, Rohs |
| Kontrol | Uzaktan kumanda |
Ayrıntılı görüntüler:






5050 beyaz LED şerit, adını 5.0mm x 5.0mm ölçerek LED çipinin boyutlarından alır. Bu ürün, zahmetsiz kurulum için yapışkan desteği ile tamamlanmış esnek bir devre kartına yapıştırılmış birkaç LED çipine sahiptir. LED'ler, 6000K ila 6500K arasında değişen bir renk sıcaklığı yayar ve net, serin bir beyaz ışık verir. Sonuç, yüksek renk oluşturma endeksi (CRI) ve mükemmel renk kıvamına sahip parlak ve net bir şekilde parlayan parlak, saf beyaz bir ışıktır.
Kullanım:


5050 Beyaz LED şerit, çok çeşitli olasılıklar sunan çok sayıda uygulama için idealdir, örneğin:
Aydınlatıcı Mimari: LED şeritler dikkate değer parlaklık ve uyarlanabilirlik ile parlar, bu da onları sütunlar, kornişler ve kemerler gibi mimari özellikleri vurgulamak için ideal hale getirir.
Şık, modern ve minimalist bir görünüm yaratmak için mükemmel olan 5050 LED şeridin parlak parlaklığıyla ortamınızı yükseltin. Bu, duvar sanatını, heykelleri veya dekoratif unsurları zarif bir şekilde sergileyebilir.
Perakende aydınlatmada, LED şeridin olağanüstü CRI'si, ürünlerin gerçek renklerini yaymasını ve müşterilere çekiciliğini artırmasını sağlar. Rafları aydınlatmak, ekran durumlarını vurgulamak veya montaj odalarını yükseltmek için idealdir.
