Ürün özellikleri:
1. Parlaklık serbestçe ayarlanabilir. Uzun süre bakamaz, aksi takdirde LED parlaklığı en parlak olduğunda göz kamaştırırsınız.
2. Her üç LED kesilebilir, LED şerit kesildikten sonra hala çalışır. Sadece ihtiyacınız olan uzunluğa kesin.
3. Onlar (IP20, IP65) arkada 3M adhsive bant var. Kitaplık, TV, şarap dolabı, tavan, pencere kolayca yapıştırılabilir. IP67'nin sırtında yapıştırıcı yoktur.
4. Kırmızı, yeşil, mavi, serin beyaz (6000K-7000K). Tam renk hayal et. Perde-up/akış suyu/yağmur damlası/atlama flaşı ve böylece yüzlerce aydınlatma etkisi.
ÜrünSpesifikasyon:
| Güç | Metre başına 10W |
| IP derecesi | IP40 veya IP65 su geçirmez |
| Giriş voltajı | 85-265V veya 12/24V DC |
| CRI | CRI>80 or CRI >95 |
| Aydınlık etkinliği | 110-120lm/w |
| Çalışma sıcaklığı | -20 derece ~ 50 derece |
| Boyut | 5000*5mm, genişlik 5mm |
| Renk Sıcaklığı (CCT) | 3000K, 4000K, 5000K, 6000K, Kırmızı, Mavi, Yeşil, Sarı |
| NEDEN OLMUŞ | 240pcs 2835 LED, Epistar & Samsung |
| Malzeme | PVC +LED |
| Işın açısı | 120 derece |
| Ömür | 50000hours |
| Garanti | 5 yıl |
| Sertifikalı | TUV, CE, Rohs |
| Kontrol | Uzaktan kumanda |
Ayrıntılı görüntüler:






Kullanım:


