Özellik:
- Dream Color Strip Light, sonsuz renk olanakları sunarak her durum için mükemmel ortamı seçmenize olanak tanır.
- Kolay kurulumu ve çeşitli akıllı ev sistemleriyle uyumluluğuyla Dream Color Strip Light, aydınlatma kontrolünüze kolaylık ve esneklik katar.
- Dream Color Strip Light'ın hem parlaklık hem de uzun süreli dayanıklılık sağlayan verimli LED teknolojisiyle enerji-tasarrufunun ve çevre-dostu aydınlatmanın keyfini çıkarın.
Şartname:
| Güç | 10 W |
| IP Derecelendirmesi | IP 40 |
| Giriş voltajı | 85 - 265 V |
| CRI | CRI > 80 veya CRI > 95 |
| Işık etkinliği | 110-120lm/W |
| Çalışma sıcaklığı |
-20 derece ~50 derece |
| Boyut | 5000*5mm, Genişlik 5mm |
| Renk Sıcaklığı (ŞNT) | 3000K |
| NEDEN OLMUŞ | 240 Adet 2835 LED, Epistar & Samsung |
| Malzeme | PVC + LED |
| Garanti | 5 yıl |
| Kontrol | Uzaktan kumanda |
Detaylı görseller:




Kullanımı:



Hakkımızda:
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd,-LED aydınlatma ürünleri de dahil olmak üzere yüksek-teknolojik ürünler tasarlayan, geliştiren, üreten ve satan tanınmış bir şirkettir. Çalıştığımız tesis 2010 yılında açıldı ve Shenzhen'de bulunuyor.
Adresimiz
3. Kat, 5. Bina, Hebei Endüstri Parkı, Hualian Topluluğu, Longhua Bölgesi, Shenzhen, Çin
E-posta

Teklif için bizimle iletişime geçin
