ÜrünŞartname:
| Güç | Metre başına 10W |
| IP Derecelendirmesi | IP40 veya IP65 Su Geçirmez |
| Giriş voltajı | 85-265V veya 12/24VDC |
| CRI | CRI>80 or CRI >95 |
| Işık etkinliği | 110-120lm/W |
| Çalışma sıcaklığı | -20 derece ~ 50 derece |
| Boyut | 5000*5mm, Genişlik 5mm |
| Renk Sıcaklığı(ŞNT) | 3000K,4000K,5000K,6000K, Kırmızı, Mavi, Yeşil, Sarı |
| NEDEN OLMUŞ | 240PCS 2835 LED, Epistar ve Samsung |
| Malzeme | PVC +LED |
| Işın açısı | 120 derece |
| Ömür | 50000 saat |
| Garanti | 5 yıl |
| Sertifikalı | TÜV, CE, ROHS |
| Kontrol | Uzaktan kumanda |
Detaylı Görseller:

Ürün Özellikleri:
1. Bu şeritler çok çeşitli şekillere, boyutlara ve yüzeylere uyacak şekilde kolayca bükülebilir, bükülebilir ve kesilebilir. Yaratıcı ve yenilikçi desenlerin geliştirilmesine olanak tanıyan uyarlanabilirlikleri nedeniyle etkinlik veya ev dekorasyonu için idealdirler.
2. Kızdırma ışık şeritleri hafiftir ve herhangi bir elektrik deneyimi olmadan kurulumu kolaydır.
3. Bu aydınlatma şeritleri, tipik aydınlatma armatürlerine göre daha az elektrik kullanır, daha uygun maliyetlidir ve daha-çevre dostudur. Düşük enerji tüketimleri sayesinde aşırı ısınmadan ve sorun yaratmadan uzun süre sürekli çalışabilirler.


Kullanımı:

1. Ev ve ofis dekorasyonu: Hem konut hem de ticari alanlarda güzel, dramatik aydınlatma oluşturmak için parlak ışık şeritleri kullanılabilir. Renkli efektler yaratmak için mobilyaların etrafına sarılabilir, dolapların altına yerleştirilebilir veya tavan köşelerine yerleştirilebilirler.
2. Dış aydınlatma: Parlayan ışık şeritleri bahçeleri, yolları ve diğer dış alanları aydınlatmak için mükemmel bir yöntemdir. Verandalar, havuzlar ve yürüyüş yolları için güvenlik ve emniyet hissi yaratmaya yardımcı olabilecek sınır aydınlatması olarak hizmet edebilirler.
3. Otomotiv aydınlatması: Benzersiz ve kişiselleştirilmiş bir görünüm yaratmak amacıyla otomobilin iç mekanını vurgulamak ve vurgulamak için parlak ışık şeritleri kullanılabilir. Arabanın daha iyi görünmesini sağlamak için gösterge tablolarının, koltukların ve kapı panellerinin arkasına gizlenmiş olabilirler.
4. Güvenlik ve acil durum aydınlatması: Bir kaza, yangın veya elektrik kesintisi durumunda, parlak ışık şeritleri uyarı sinyali olarak kullanılabilir. Bireylerin güvenliğe giden yolu bulmalarına yardımcı olmak için merdiven boşluklarının, koridorların ve acil durum çıkışlarının yanına yerleştirilebilirler.
