Ürün Özellikleri:
1. Dayanıklılık: Bu şeritleri üretmek için kullanılan birinci sınıf malzemeler, onları kötü hava koşullarından kaynaklanan zararlara karşı dayanıklı hale getirir.
2. Su geçirmez: Tasarım neme ve suyun verdiği zarara karşı dayanıklıdır.
3. Çevre dostu: Daha az voltaj kullanarak elektrikten tasarruf edebilir ve karbon salınımınızı azaltabilirsiniz.
ÜrünŞartname:
| Güç | Metre başına 10W |
| IP Derecelendirmesi | IP40 veya IP65 Su Geçirmez |
| Giriş voltajı | 85-265V veya 12/24V DC |
| CRI | CRI>80 or CRI >95 |
| Işık etkinliği | 110-120lm/W |
| Çalışma sıcaklığı | -20 derece ~ 50 derece |
| Boyut | 5000*5mm, Genişlik 5mm |
| Renk Sıcaklığı (CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K, Kırmızı, Mavi,Yeşil,Sarı |
| NEDEN OLMUŞ | 240 ADET 2835 LED, Epistar ve Samsung |
| Malzeme | PVC + LED |
| Işın açısı | 120 derece |
| Ömür | 50000saat |
| Garanti | 5 yıl |
| Sertifikalı | TÜV, CE, ROHS |
| Kontrol | Uzaktan kumanda |
Ayrıntılı Görseller:






Yapılarında kullanılan su geçirmez madde sayesinde LED şerit dış mekan su geçirmez ışıklar toza, suya ve diğer çevresel unsurlara karşı dayanıklıdır. Bu şeritler, verandalarda, güvertelerde, bahçelerde ve diğer dış mekan yaşam alanlarında dış mekan kullanımı için idealdir. Ayrıca, mağaza önü aydınlatması ve tabelalar dahil olmak üzere iş ve endüstride kullanım için idealdir.
LED şerit dış mekan hava koşullarına dayanıklı ışıklar, tüketicilerin seçebileceği çok sayıda renk, parlaklık seviyesi ve uzunluk sunar. Genellikle düşük voltajda çalıştıkları için bu şeritler çevre ve enerji dostudur.
Kullanım:


- Aydınlatma: Verandalar, güverteler, bahçeler ve yürüyüş yolları, bu şeritlerle kurulan dış mekan aydınlatmalarından faydalanabilir.
- Vurgu aydınlatması: Herhangi bir dış mekan, ışık şeritleri yardımıyla geliştirilebilir ve farklı bir hava kazandırılabilir.
- Dekoratif aydınlatma: LED şerit dış mekan hava koşullarına dayanıklı aydınlatmaları kullanarak önemli günler ve tatillerde şenlikli aydınlatmalar yaratabilirsiniz.
- Tabela: Bu şeritleri tabela amaçlı kullanarak firmanızın görünürlüğünü ve ayırt ediciliğini artırabilirsiniz.
