Ürün Özellikleri:
1. Enerji tasarruflu olmasının yanı sıra, bu tür bir aydınlatma istenen herhangi bir uzunluğa göre uyarlanabilir. 30-Metre LED şerit lamba, renk çeşitliliği ve aydınlatma efektleriyle her yeri güzel gösterebilir.
2. Bu aydınlatmayı ister büyük bir etkinlik için, ister sadece kendi eviniz için kullanın, seçenekler sınırsızdır. Uzun ömürlü dayanıklılığı sayesinde ampulleri veya armatürleri düzenli olarak değiştirme konusunda endişelenmenize gerek kalmayacağını da belirtmemize gerek yok.
ÜrünÖzel:
| Giriş gerilimi | DC24V |
| Güç | 15W/M |
| Malzeme | Çift FPC |
| Renkler | 2600K-6500K ve RGBW (Özelleştirilebilir) |
| LM | >90 lm/ağırlık |
| Uzunluk | 5 m/rulo (özelleştirilebilir) |
| IP seviyesi | IP20/IP65 |
| Ömür | 50000 Saat |
Ayrıntılı Görüntüler:




Kullanım

