Ürün Özellikleri:
1. RGB LED ışık şeridi ruloları, uzun ömürleriyle de bilinir. Geleneksel aydınlatma çözümlerine kıyasla çok daha uzun ömürlüdürler, bu da sık sık değiştirilmeleri gerekmediği anlamına gelir. Bu, onları uzun ömürlü bir aydınlatma çözümü isteyenler için az bakım gerektiren ve dayanıklı bir seçim haline getirir.
2. RGB LED ışık şeridi rulolarının kurulumu ve kullanımı kolaydır. Herhangi bir yüzeye yapıştırılmalarını kolaylaştıran yapışkan arka yüzeye sahiptirler ve çeşitli kontrolörler ve cihazlarla uyumludurlar. Bu, onları kolaylıkla özelleştirilebilen ve kontrol edilebilen kullanıcı dostu bir aydınlatma çözümü haline getirir.
ÜrünÖzel:
| Giriş gerilimi | DC24V |
| Güç | 15W/M |
| Malzeme | Çift FPC |
| Renkler | 2600K-6500K ve RGBW (Özelleştirilebilir) |
| LM | >90 lm/ağırlık |
| Uzunluk | 5 m/rulo (özelleştirilebilir) |
| IP seviyesi | IP20/IP65 |
| Ömür | 50000 Saat |
Ayrıntılı Görüntüler:




Kullanım

