Özellik:
1. Magic Color Yüksek Piksel Şerit Işığı, her yerde canlı ve renkli bir ortam yaratmak için idealdir.
2. Bu şerit ışık yüksek piksel yoğunluğuna sahiptir; bu, mükemmel renk kalitesiyle birlikte parlak ve net bir ekran sağladığı anlamına gelir.
3. Bu ürün, kurulumu basit olduğundan, enerji tasarrufu sağladığından ve uzun süre dayanacak şekilde yapıldığından her ev veya şirket için akıllıca bir seçenektir.
Şartname:
| Güç | 10W 25W |
| IP Derecelendirmesi | IP40 |
| Giriş voltajı | 85-265V |
| CRI | CRI > 80 veya CRI > 95 |
| Işık etkinliği | 110-120lm/W |
| Çalışma sıcaklığı |
-20 derece ~50 derece |
| Boyut | 5000*5mm, Genişlik 5mm |
| Renk Sıcaklığı (ŞNT) | 3000K |
| NEDEN OLMUŞ | 240 Adet 2835 LED, Epistar & Samsung |
| Malzeme | PVC + LED |
| Garanti | 5 yıl |
| Kontrol | Uzaktan kumanda |
Detaylı görseller:




Kullanımı:



Hakkımızda:
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd, LED aydınlatma ürünleri de dahil olmak üzere yüksek-teknolojik ürünler tasarlayan, geliştiren, üreten ve satan-tanınmış bir şirkettir. Çalıştığımız tesis 2010 yılında açıldı ve Shenzhen'de bulunuyor.
Adresimiz
3. Kat, 5. Bina, Hebei Endüstri Parkı, Hualian Topluluğu, Longhua Bölgesi, Shenzhen, Çin
E-posta

Teklif için bizimle iletişime geçin
