ÜrünSpesifikasyon:
| LED Miktar: | 60 LED/m |
| Giriş Voltajı (V): | DC 24V |
| Güç (W): | 14.4W/M |
| CCT (K): | RGB |
| IP Derecesi: | İp20/ip65/ip67/ip68 |
| Bean Angel: | 120 derece |
| Yayan renk: | RGB |
| Tel uzunluğu: | 15 cm |
| Çalışma sıcaklığı | -20 derece ~ 40 derece |
| Çalışma ömrü | 50000 saat |
| Garanti: | 2 yıl |
| PCB rengi: | Beyaz/Siyah |
| PCB kartı genişliği: | 10 mm |
Ürün Anahtar Teknolojileri

1. Chip-on-Toard Technology: COB teknolojisi, tek bir yüzeyde daha büyük bir LED çipleri konsantrasyonunun düzenlenmesini sağlar, bu da gelişmiş parlaklığa ve daha tutarlı bir ışık çıkışına yol açar.
2. RGB Renk Seçenekleri: Kırmızı, yeşil ve mavi LED'lere sahip tek bir şerit ışığında birleştirilen kullanıcılar, tercihlerine göre uyarlanmış geniş bir renk ve aydınlatma efektleri oluşturma yeteneğine sahiptir.
3. Esneklik: KOB LED şerit ışıklarının uyarlanabilir tasarımı, farklı yüzeylere eğrilmelerini ve uygun olmalarını sağlar, bu da onları yuvarlak veya zorlu alanlarda kullanım için mükemmel hale getirir.
4. Çok yönlü ve birbirine bağlı: Bu şerit lambalar, tercih edilen uzunluğa zahmetsizce kesilebilir ve daha büyük alanları karşılamak için birbirine bağlanabilir ve kurulumda kolaylık sağlar.
5. Uzatılmış Yaşam: LED teknolojisi, geleneksel aydınlatmadan daha uzun bir ömür sağlar ve bu da zaman içinde daha düşük bakım ve değiştirme maliyetlerine yol açar.

Kullanım


2. Vurgu aydınlatması: Bir alanın genel estetiğini yükseltmek için mimari özellikleri, sanat eserlerini veya canlı aydınlatma efektlerine sahip ekran raflarını aydınlatın.
3. Ticari Alanlar: Müşterilerde çeken canlı ve misafirperver bir ambiyansı teşvik etmek için RGB şerit ışıkları olan perakende mağazalarını, restoranları, barları ve otelleri geliştirin.
4. Açık hava aydınlatması: Etkinlikler, toplantılar veya sadece günlük çevrenin tadını çıkarmak için canlı bir atmosfer oluşturmak için bahçeler, veranlar ve RGB şerit ışıkları olan güverteler gibi açık alanları yükseltin.
5. Otomotiv Aydınlatma: Stili iyileştirmek ve yoldaki görünürlüğü artırmak için RGB şerit ışıkları olan otomobil iç mekanlarının, motosikletlerin veya bisikletlerin görsel çekiciliğini geliştirin.
Şirketimiz
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd 2010 yılında kurulmuştur. Tasarım, Ar-Ge, iç ve açık aydınlatma ürünlerinin üretimini ve satışlarını entegre eden ulusal bir yüksek teknoloji işletmesidir ve ayrıca OEM, ODM yapabilir.





