ÜrünSpesifikasyon:
| LED Miktar: | 60 LED/m |
| Giriş Voltajı (V): | DC 24V |
| Güç (W): | 14.4W/M |
| CCT (K): | RGB |
| IP Derecesi: | İp20/ip65/ip67/ip68 |
| Bean Angel: | 120 derece |
| Yayan renk: | RGB |
| Tel uzunluğu: | 15 cm |
| Çalışma sıcaklığı | -20 derece ~ 40 derece |
| PCB rengi: | Beyaz/Siyah |
| PCB kartı genişliği: | 10 mm |
Ürün Anahtar Teknolojileri

Su geçirmez RGB LED şerit ışığı, bir uzaktan kumanda ile rahatça renkleri ve parlaklık seviyelerini değiştirme yeteneği için öne çıkıyor. Bu, çeşitli ruh hallerine ve durumlara uyacak şekilde tasarlanmış bir dizi aydınlatma efektinin geliştirilmesine izin verir.
Su geçirmez RGB LED şerit ışığı, su geçirmez bir tasarıma sahiptir ve bu da dış mekan kullanımı için idealdir.

Kullanım


Ticari bir ortamda, su geçirmez RGB LED şerit ışığı restoranların, barların, otellerin ve perakende mağazaların ambiyansını geliştirir. Bu ayrıca tabela ve görüntüleme ihtiyaçları için de işlev görebilir, müşterileri çekmek ve işletmenizi garanti etmek öne çıkabilir.
Şirketimiz
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd 2010 yılında kurulmuştur. Tasarım, Ar-Ge, iç ve açık aydınlatma ürünlerinin üretimini ve satışlarını entegre eden ulusal bir yüksek teknoloji işletmesidir ve ayrıca OEM, ODM yapabilir.





