Ürün Özellikleri:
1. Su geçirmez – LED şerit ışıklar hem su geçirmez hem de su geçirmez olmayan versiyonlarda gelir. Su geçirmez versiyon, ışıkların sert hava koşullarına maruz kalacağı dış mekan uygulamaları için tasarlanmıştır.
2. Çok yönlü: 4 ft'lik LED şerit ışıklarının şık profili, onları konut ortamlarındaki vurgu aydınlatmasından ticari ve endüstriyel alanlardaki tepe aydınlatmasına kadar çok çeşitli uygulamalar için uygun hale getirir.
ÜrünŞartname:
| Güç | Metre başına 10W |
| IP Derecelendirmesi | IP65 Su Geçirmez |
| Giriş voltajı | 12/24V DC |
| Boyut | 5000*5mm, Genişlik 5mm |
| Renk Sıcaklığı (CCT) | 3000K-6000K, Kırmızı, Mavi, Yeşil, Sarı |
| NEDEN OLMUŞ | 240 ADET 2835 LED, Epistar |
| Malzeme | PVC + LED |
| Işın açısı | 180 derece |
Ayrıntılı Görseller:






Şerit ışıklar, çeşitli uygulamalarda kullanılabilen popüler ve çok yönlü bir aydınlatma seçeneğidir. İstenilen uzunlukta kesilebilen ve yapışkanlı arka yüzey kullanılarak bir yüzeye tutturulabilen bir LED ışık şeridinden oluşurlar. Özellikle 240V şerit ışık, daha yüksek voltaj gerektiren daha büyük alanlar için parlak ve uzun ömürlü aydınlatma sağlamak üzere tasarlanmıştır.
Kullanım:


