Açıklama
Soruşturma göndermek
Ürün Özellikleri:
1. Ray farklı açılara ve yerlere hareket ettirilebilir, böylece kullanıcıya ışığın yolu üzerinde daha fazla kontrol sağlanır. Bu, onu aynı zamanda yemek odası olarak da hizmet veren oturma odası gibi birçok amacı olan alanlar için mükemmel bir seçenek haline getiriyor.
2. LED ray aydınlatmasını kullanarak atmosfer yaratma yeteneği. Dimmerler, hoş ve samimi bir ortam yaratmak için ışığın parlaklığını değiştirmenize olanak tanır. Ayrıca canlı ve çağdaş bir atmosfer sağlamak için renkli LED ışıklar da kullanılabilir.
ÜrünÖzel:
| Güç | 10W 12W 15W 20W |
| Varsayılan Sürücü Giriş Gerilimi | AC85-265V |
| ŞNT | 3000K/4000K/5000K/6000K |
| Ömür | 50000 saat |
| Aydınlık Baca | 100-120lm/w |
| İşlev | Parlama Önleyici/Küçük/Yüksek Parlaklık |
| Kurulum Modu | Demiryolu Hattı Kuruldu |
| Başvuru | Rezidans/Ofis/Müze/Galeri/Perakende Mağaza/Showroom |
| Garanti | 5 yıl |
Detaylı Görseller:



Kullanım




