Ürün Özellikleri:
1. Geleneksel aydınlatma kaynaklarıyla karşılaştırıldığında LED ışıklar %80'e kadar enerji tasarrufu sağlayabilir. Ek olarak, daha uzun ömürlüdürler, bu da daha az bakım harcamasına yol açar. Yüksek tavanlı odalarda sorun olabilecek ısı artışı da LED aydınlatmalarda sorun olmaktan çıkıyor.
2. LED parça aydınlatmasını çokça özelleştirebilirsiniz. Çeşitli renk ve yoğunluklarla mekanın özel gereksinimlerini karşılayacak şekilde özelleştirilebilir. Aynı zamanda tek tek bölgeleri veya tüm odaları aydınlatmak için de kullanılabilir, bu da onu son derece esnek hale getirir.
ÜrünÖzel:
| Güç | 10W 12W 15W 20W |
| Varsayılan Sürücü Giriş Gerilimi | AC85-265V |
| ŞNT | 3000K/4000K/5000K/6000K |
| Ömür | 50000 saat |
| Aydınlık Baca | 100-120lm/w |
| İşlev | Parlama Önleyici/Küçük/Yüksek Parlaklık |
| Kurulum Modu | Demiryolu Hattı Kuruldu |
| Başvuru | Rezidans/Ofis/Müze/Galeri/Perakende Mağaza/Showroom |
| Garanti | 5 yıl |
Detaylı Görseller:



Kullanım



