Ürün özellikleri:
1. Bu özellikle çeşitli ortamlarda faydalıdır, çünkü değişen renk sıcaklıkları farklı atmosferler oluşturabilir.
2. Ayarlanabilir renk sıcaklığı ve yol lambaları konumlandırma ve yönlülük konusunda esneklik sağlar. Bu, onları bir alandaki sanat eserlerini veya mimari unsurları vurgulayarak vurgu aydınlatması için mükemmel bir seçenek haline getirir.
ÜrünSpesifikasyon:
| Güç | 10W/20W/30W/40W/50W |
| Işın açısı | 30,45 derece |
| Renk Sıcaklığı (CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| Aydınlık verimlilik (LM/W) | 120lm/w, 140lm/w, 160lm/w |
| Renk Oluşturma Dizini (RA) | >80 or >95 |
| PF | >0.90 |
| Destek Dimmer | Triac Dimmable veya 0-10V Dimmable |
| Malzeme | Alüminyum+plastik |
| Giriş Voltajı (V) | 85-265V AC, 100-347 AC, 12V DC, 24V DC, 48V DC |
| Yaşam (saat) | 50000 |
| garanti | 5 yıl |
| LED çip | SMD 2835 LED, Epistar, Samsung |
| Kapak | Beyaz renk ve siyah renk |
Ayrıntılı görüntüler:



Kullanım:



Renk sıcaklığı ayarlanabilir palet ışıklarının yaygın kullanımı perakende ortamlarında. Ayarlanabilir renk sıcaklıklarına sahip parça ışıkları kullanmak, perakendecilerin mağazalarında çeşitli ruh hali ve atmosfer oluşturmalarını sağlar ve böylece müşteriler için genel alışveriş deneyimini geliştirir. Sıcak aydınlatma, alışveriş yapanlar için rahat ve konforlu bir atmosfer yaratırken, daha serin aydınlatma ürünlerin canlılığını ve cazibesini arttırır.
Palet ışıkları, bir odadaki belirli alanları veya nesneleri vurgulamak için konut ortamlarında da kullanılır. Ayarlanabilir palet ışıkları, bir okuma köşesini akşamları sıcak ışıkla etkili bir şekilde aydınlatabilir ve gün boyunca daha parlak bir çalışma alanı için daha soğuk bir ışığa geçirilebilir.
