Ürün Özellikleri:
1. Ray lambası muhafazamız, enerji maliyetlerini düşük tutarken optimum aydınlatma sağlamaya odaklanarak verimlilik göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır.
2. Ürünümüz, ortamın genel estetiğine katkıda bulunan şık ve çekici bir tasarımla her türlü mekana kusursuz bir şekilde uyum sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.
3. Müşterilerimizin benzersiz ihtiyaçlarını karşılamak için ray lambası muhafazamız için farklı kaplamalar, renkler ve boyutlar dahil olmak üzere bir dizi özelleştirilebilir seçenek sunuyoruz.
ÜrünÖzel:
| Öğe türü | çiftlik evi tarzı ray aydınlatması |
| Güç | 12W/20W/30W/40W |
| Giriş Gerilimi(V) | AC100-265V |
| CRI (Ra>) | 80-90 Ra |
| Çalışma sıcaklığı | -20 ~ +55 |
| Lamba Gövde Malzemesi | Alüminyum |
| Renk Sıcaklığı(ŞNT) | 3000-6000K |
| Garanti | 5 yıl |
Detaylı Görseller:



Kullanım



