Ürün Özellikleri:
1. Eviniz veya iş yeriniz için siyah tavan ray lambaları şık ve kullanışlı bir aydınlatma seçeneğidir. Bu ışıklar, ışığın yönünü ve yoğunluğunu değiştirmeyi kolaylaştıran bir ray sistemine yerleştirilmek üzere tasarlanmıştır. Siyah kaplamaları nedeniyle her eve temiz ve çağdaş bir tarz kazandırırlar.
2. Bu ışıklar, parlak, uygun maliyetli aydınlatma sağlayan birinci sınıf LED ampullerle donatılmıştır. LED ampullerin uzun kullanım ömrü göz önüne alındığında, bu ışıklar az bakım gerektiren bir aydınlatma çözümü arayan herkes için harika bir seçenektir. Işıklar da kısılabilir, böylece tonu değiştirmenize ve odanız için benzersiz bir ortam yaratmanıza olanak tanır.
ÜrünÖzel:
| Öğe türü | siyah tavan ray ışıkları |
| Güç | 12W/20W/30W/40W |
| Giriş Gerilimi(V) | AC100-265V |
| CRI (Ra>) | 80-90 Ra |
| Çalışma sıcaklığı | -20 ~ +55 |
| Lamba Gövde Malzemesi | Alüminyum |
| Renk Sıcaklığı(ŞNT) | 3000-6000K |
| Garanti | 5 yıl |
Detaylı Görseller:



Kullanım



