Özellik:
1. Soyunma Odası Ray Işığı, müşterilerin genel alışveriş deneyimini geliştiren özelleştirilebilir aydınlatma seçenekleri sunar.
2. Şık ve modern tasarımıyla Soyunma Odası Ray Işığı, her türlü perakende alanına incelik ve zarafet katıyor.
3. Soyunma Odası Ray Işığı enerji açısından-verimlidir, çevresel etkiyi azaltırken aynı zamanda işletmeler için elektrik maliyetlerinden de tasarruf sağlar.
Şartname:
| Güç | 10W / 12W / 20W |
| Giriş voltajı | AC85-265V |
| ŞNT | 3000K/4000K/5000K/6000K |
| Konut | Siyah veya Beyaz mevcut |
| LED çip | 10W 12W 15W 20W 30W LED COB |
| Ömür | 5000 |
| Işık Verimliliği | 140-160 lm/ağ |
| IP | 40 |
| PF | >0.90 |
| Kısılabilir | Evet |
| Başvuru | Rezidans/ofis/Müze/Galeri/Perakende Mağazası |
| Garanti | 5 yıl |
Detaylı görseller:



kullanım:


Hakkımızda:
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd, LED aydınlatma ürünleri de dahil olmak üzere yüksek-teknolojik ürünler tasarlayan, geliştiren, üreten ve satan-tanınmış bir şirkettir. Çalıştığımız tesis 2010 yılında açıldı ve Shenzhen'de bulunuyor.
Adresimiz
3. Kat, 5. Bina, Hebei Endüstri Parkı, Hualian Topluluğu, Longhua Bölgesi, Shenzhen, Çin
E-posta

Teklif için bizimle iletişime geçin
paketleme ve teslimat:

