Özellik:
1. Siyah Beyaz Yuvarlak Ray Işığı, mevcut herhangi bir dekora kolayca entegre edilebilen, şık ve çağdaş bir aydınlatma parçasıdır.
2. Ayarlanabilir olması kişiselleştirmeyi kolaylaştırır, bu da her alan veya ortam için ideal aydınlatmayı sağlayacağını garanti eder.
3. Bu ray lambasında kullanılan LED ampuller enerji tasarrufludur, bu da onun parlak ve sıcak aydınlatma üretmesine olanak tanırken aynı zamanda çevresel açıdan sorumlu ve uygun maliyetli olmasını sağlar.
Şartname:
| Güç | 10W 12W 20W |
| Giriş voltajı | AC85-265V |
| ŞNT | 3000K/ 4000K/ 5000K/ 6000K |
| Konut | Siyah veya Beyaz mevcut |
| LED çip | 10W 12W 15W 20W 30W LED COB |
| Ömür | 5000 |
| Işık Verimliliği | 140-160lm/w |
| IP | 40 |
| PF | >0.90 |
| Kısılabilir | Evet |
| Başvuru | Rezidans/ofis/Müze/Galeri/Perakende Mağazası |
| Garanti | 5 yıl |
Detaylı görseller:



kullanım:


Bu çok yönlü ışık fikstürü, sanat eserlerini vurgulamak, odak noktalarını vurgulamak ve sıcak ve davetkar bir atmosfer yaratmak için mükemmeldir.
Hakkımızda:


paketleme ve teslimat:

