Ürün Özellikleri:
1. Düşük voltajlı LED palet lambaları önemli çok yönlülük sunar. Herhangi bir ortam için ideal bir aydınlatma çözümü seçimini kolaylaştıran çok çeşitli boyutlar, şekiller ve renkler mevcuttur.
2. Düşük voltajlı LED palet ışıkları basit bir kurulum ve bakım sunar. Bu öğeler genellikle hafif ve kompakttır, bu da bir pist sistemine işleme ve konumlandırma kolaylığını kolaylaştırır.
ÜrünSpesifikasyon:
| Güç | 10W/20W/30W/40W/50W |
| Işın açısı | 30,45 derece |
| Renk Sıcaklığı (CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| Aydınlık verimlilik (LM/W) | 120lm/w, 140lm/w, 160lm/w |
| Renk Oluşturma Dizini (RA) | >80 or >95 |
| PF | >0.90 |
| Destek Dimmer | Triac Dimmable veya 0-10V Dimmable |
| Malzeme | Alüminyum+plastik |
| Giriş Voltajı (V) | 85-265V AC, 100-347 AC, 12V DC, 24V DC, 48V DC |
| Kapak | Beyaz renk ve siyah renk |
Ayrıntılı görüntüler:



Kullanım:



Bu ışıklar, perakende mağazaları, sanat galerilerini, restoranları ve konut ortamlarını kapsayan çeşitli uygulamalar için uygundur. Bunlar, çarpıcı aydınlatma efektleri üretmek, mimari elementleri vurgulamak veya gerektiği gibi fonksiyonel aydınlatmayı etkili bir şekilde sunmak için kullanılabilir. Rafine bir tasarıma ve özelleştirilebilir özelliklere sahip, düşük voltajlı LED palet ışıkları, herhangi bir ortam için uygun çok yönlü ve zarif bir aydınlatma çözümü sunar.
