Ürün Özellikleri:
1. Siyah tavan ray ışıkları, her alana uyacak şekilde çeşitli boyut ve stillerde mevcuttur. İster geleneksel tek ışıklı bir tasarım, ister çok sayıda ışık içeren daha karmaşık bir kurulum arıyor olun, bu armatürler şüphesiz ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır. Bazı tasarımlarda, belirli nesnelere veya alanlara ışık sağlamak için odanın çeşitli noktalarına yerleştirilebilen ayarlanabilir spot ışıkları bile bulunur.
2. Evinize veya iş yerinize modern bir dokunuş katmak istiyorsanız siyah tavan ray lambaları harika bir alternatiftir. Çağdaş tarzları ve LED ampulleri sayesinde bu ışıklar, her alan için şık ve enerji açısından verimli bir yükseltme sunar. Basit kurulum ve esnek ray sistemi sayesinde aydınlatmayı ihtiyaçlarınıza göre özelleştirebilir ve doğru havayı yaratabilirsiniz.
ÜrünÖzel:
| Öğe türü | akıllı parça ampuller |
| Güç | 12W/20W/30W/40W |
| Giriş Gerilimi(V) | AC100-265V |
| CRI (Ra>) | 80-90 Ra |
| Çalışma sıcaklığı | -20 ~ +55 |
| Lamba Gövde Malzemesi | Alüminyum |
| Renk Sıcaklığı(ŞNT) | 3000-6000K |
| Garanti | 5 yıl |
Detaylı Görseller:



Kullanım




