Ürün Özellikleri:
1. Ray sistemi duvarlara veya tavana yerleştirilebilir ve kurulumu kolaydır. Pistin çok yönlülüğü sayesinde değişen taleplerinize uyacak şekilde ışıkların yerleşimini hızla değiştirebilirsiniz. Kurulum çok basit olduğundan, elektrik konusunda çok az uzmanlığı olan ev sahipleri bu ışıkları kendileri kurabilirler.
2. Herhangi bir odaya uyum sağlamak için siyah tavan ray ışıkları çeşitli tasarım ve boyutlarda mevcuttur. İster basit, tek ışıklı bir tasarım, ister çok ışıklı daha karmaşık bir sistem arıyor olun, bu armatürler kesinlikle gereksinimlerinize uyacaktır. Hatta bazı tasarımlar, mekandaki belirli bölgelere veya öğelere odaklanacak şekilde konumlandırılabilen hareketli spot ışıklarıyla birlikte gelir.
ÜrünÖzel:
| Öğe türü | güzel parça aydınlatma |
| Güç | 12W/20W/30W/40W |
| Giriş Gerilimi(V) | AC100-265V |
| CRI (Ra>) | 80-90 Ra |
| Çalışma sıcaklığı | -20 ~ +55 |
| Lamba Gövde Malzemesi | Alüminyum |
| Renk Sıcaklığı(ŞNT) | 3000-6000K |
| Garanti | 5 yıl |
Detaylı Görseller:



Kullanım



