Özellik:
1. Kuyumcu Mağazası İçin Ray Işığımız, mücevherlerinizi mümkün olan en iyi ışıkta sergilemek, ışıltılı ve parlak hale getirmek için tasarlanmıştır.
2. Ayarlanabilir açısı ve renk sıcaklığı ile Kuyumcu Mağazası İçin Ray Işığımız mağazanızda mükemmel ambiyansı yaratmanıza olanak tanıyarak müşterilerinizin alışveriş yapmasını ve kendilerini rahat hissetmelerini kolaylaştırır.
3. Kuyumcu Mağazası İçin Ray Işığımız enerji açısından-verimli ve uzun-ömürlüdür; mücevher sergilerinizi güzelleştirmek için parlak, güzel ışık sunarken elektrik ve bakım maliyetlerinizden tasarruf etmenize yardımcı olur.
Şartname:
| Güç | 10 W / 12 W |
| Giriş voltajı | AC 85 - 265 V |
| ŞNT | 3000 K / 4000 K / 5000 K / 6000 K |
| Konut | Siyah veya Beyaz mevcut |
| LED çip | 10 W / 12 W / 15 W / 20 W / 30 W LED COB |
| Ömür | 5000 |
| Işık Verimliliği | 140 - 160 lm / w |
| IP | 40 |
| PF | > 0.90 |
| Kısılabilir | Evet |
| Başvuru | Rezidans/ofis/Müze/Galeri/Perakende Mağazası |
| Garanti | 5 yıl |
Detaylı görseller:



kullanım:


Hakkımızda:
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd, LED aydınlatma ürünleri de dahil olmak üzere yüksek-teknolojik ürünler tasarlayan, geliştiren, üreten ve satan-tanınmış bir şirkettir. Çalıştığımız tesis 2010 yılında açıldı ve Shenzhen'de bulunuyor.
Adresimiz
3. Kat, 5. Bina, Hebei Endüstri Parkı, Hualian Topluluğu, Longhua Bölgesi, Shenzhen, Çin
E-posta

Teklif için bizimle iletişime geçin
paketleme ve teslimat:

