Ürün Özellikleri:
1. giriş voltajı: 12v 24v 36V 48V 100-240v 50/60Hz
2. Çalışma sıcaklığı: -20~60*C
3. Ömür: > 50,000 Saat.
4. Çevre dostu, cıva yok, kirlilik yok
5. Standart lamba tutucu G13 ve boyut, şeffaf ve sütlü
6. Sadece marş motorunu çıkarmanız yeterlidir, geleneksel marş motorunun yerini alabilir
ÜrünŞartname:
| Güç | 10W/12W/16W/28W/32W/40W/72W |
| Boyut | 30cm,60cm, 120cm, 150cm, 240cm, 1ft,2ft,4ft,5ft 8ft |
| Işın açısı | 270 derece |
| Renk Sıcaklığı (CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| Aydınlatma Verimliliği (LM/W) | 120LM/W, 140LM/W, 160LM/W |
| Renksel Geriverim İndeksi (Ra) | >80 or >95 |
| PF | >0.90 |
| Destek Dimmer | Triac kısılabilir veya 0-10V kısılabilir |
| Malzeme | Alüminyum Gövde + PC Kapak |
| Giriş Voltajı(V) | 85-265V AC,100-347 AC, 12V DC, 24V DC, 48V DC |
| Ömür (saat) | 50000 |
| garanti | 5 yıl |
| Led çip | SMD 2835 LED, Epistar, Samsung |
| Kapak | Sütlü / Buzlu ve şeffaf kapak |
| Özellik | V şekli |
| Aksesuar | ABD veya AB fişi, klipsler, vidalar, bağlanabilir kablo ile |
Ayrıntılı Görseller:




LED aydınlatma son yıllarda dünyayı kasıp kavurdu. Kısılabilir T8 LED tüp ışıklar ticari ve konut aydınlatma sistemleri için popüler bir çözümdür. Bu tüpler, enerji tüketiminin çok daha azıyla geleneksel floresan tüplerin mükemmel birer alternatifidir. Mevcut teknoloji kısma seçeneğini mümkün kılmıştır ve daha da fazla enerji tasarrufu sağlayabilir.
Kısılabilir T8 LED tüp ışıklar, ışık kaynağının parlaklığını değiştirmek için azaltılmış voltaj veya akım kullanarak çalışır. Bir T8 LED tüp ışığını kısmak, diyotu çalıştıran elektrik darbelerinin çıkış gücünü ve süresini değiştirmeyi içerir. Bu işlem, armatür tarafından üretilen ışığın renginin ve yoğunluğunun değişmesine yol açar.
T8 LED tüp ışıklarını kısmanın faydaları muazzamdır. Birincisi, bir odadaki ışık miktarını kontrol etme yeteneğiniz vardır. Bir dimmer anahtarı, LED tüplerin çıkışını azaltmanıza, rahat bir atmosfer yaratmanıza veya görsel görevler için parlaklığı artırmanıza olanak tanır. Ek olarak, ışık kaynağını kısmak enerji tasarrufunu artırabilir ve LED tüplerin ömrünü uzatabilir.
Kullanım:


Bu kısılabilir T8 LED tüp ışıklar, parlaklık seviyelerinin alanın gereksinimlerine göre ayarlanması gereken konferans salonları, tiyatrolar, mağazalar ve sınıflar gibi ticari odalar için mükemmel bir seçenektir. Örneğin, konferans odalarının sunumlar için aydınlık veya video konferanslar için kısık olması gerekir. Kısılabilir LED tüpler, kullanıcıların doğru zamanda doğru ışığa ulaşmasını kolaylaştırır.
Paketleme ve Teslimat:

