Ürün Özellikleri:
1. Enerji tasarrufu sağlarlar. LED ışıklar 50,000 saate kadar dayanabilir ve normal akkor ampullere göre %80'e kadar daha az enerji kullanır.
2. Güvenlik: LED ışıklar akkor ışıklardan daha iyidir çünkü çok fazla ısınmazlar ve sizi yakmazlar.
3. Özelleştirme: LED ışıkların görünümünü ve rengini herhangi bir tasarıma uyacak şekilde değiştirmek kolaydır.
4. Dayanıklılık: LED ışıklar uzun süre dayanır, bu da onları dış mekanlarda kullanım için mükemmel kılar.
ÜrünŞartname:
| IP Derecelendirmesi | IP68 Su Geçirmez |
| Giriş voltajı | 85-265V |
| CRI | >80Ra |
| Işık etkinliği | 110-120lm/W |
| Güç | 18W/36W/40W/48W |
| Renk sıcaklığı | RGBW (RGBW) |
| Malzeme | Alüminyum +PMMA |
| Işın açısı | 120 derece |
| Ömür | 50000saat |
Ayrıntılı Görseller:





Kullanım:

