giriiş

Ürün özellikleri
1. LED duvar yıkayıcı ışıklarının çok uzun bir ömrü vardır. Çevresel nedenlerden dolayı, peyzaj aydınlatma görünümünden ödün vermeden uzun süreli açık hava kullanımını garanti edebilirler.
2. LED duvar yıkayıcı ışıkları inanılmaz derecede şok geçirmez ve su geçirmezdir. Lambaların yağmur veya güneşe maruz kalmasından zarar görmesinden endişe duymanız gerekmez.
3. LED duvar yıkayıcı ışıklarının takılması oldukça kolaydır. Kurulum maliyetini düşürür ve zahmetli kurulum prosedürlerine olan ihtiyacı ortadan kaldırır. Ayrıca, bakım ve güncellemeleri kolaylaştırır.

Ürün spesifikasyonu
| Boyut | 100cm 120cm |
| Güç | 24W 36W |
| IP derecesi | IP67 |
| PF | 0.9 |
| Giriş voltajı | DC 24V /AC85-265V |
| CCT | RGBW, 3000K 4000K 5000K 6000K |
| Kontrol | PWM/DMX512/0-10V/DALI |
| IP sınıfı | IP65 açık hava |
| Malzeme | Kalıp döküm alüminyum |
| Boyut | L250/ 500/1000*W27*H48mm |
| Kontrol | Romote Denetleyici |
Kullanım

Duvar yıkayıcı ışıkları da iş tabelalarını aydınlatmak için sıklıkla kullanılır. Reklamın mesajı, tabelayı gece daha canlı ve çarpıcı hale getiren ve böylece reklam etkisini yoğunlaştıran ışıkların aydınlatılması ve projeksiyonu ile vurgulanır.
SSS
SSS
S: Ürünler için garanti veriyor musunuz?
C: Ürünlerimiz için 1 yıl / 2 yıl / 3 yıl / 5 yıl garanti sunuyoruz. Ürün fiyatı ve müşteri gereksinimlerine bağlıdır.
S: Minimum sipariş miktarı LED ışıklarınız nedir?
C: MOQ'umuz 2.
