Açıklama
Soruşturma göndermek

Özellik:
● 24VDC, Dış Mekan su geçirmez (IP66) Lineer LED Duvar Yıkayıcı.
● Kompakt, zarif ve insana uygun tasarım, yeterli ısı dağılımı, dahili nem kontrolü, güvenli ve iyi hava koruması.
Şartname:
| Ürün adı: | Dış mekan lineer duvar yıkama ışığı |
| Güç: | 12W ~ 72W |
| Giriş gerilimi: | DC24V |
| Renk sıcaklığı: | R/G/B/W |
| SKK: | 4000K |
| Çalışma Sıcaklığı: | -40 derece ~60 derece |
| Lümen: | 120 lm/W |
| PF: | > 0.95 |
| IP derecelendirme: | IP66 ~ IP68 |
| Işın açısı: | 5 derece ~ 120 derece |
| Ömür: | 50,000 Saat |
| Garanti: | 5 yıl |
Ürün ayrıntısı:







Ödeme süreniz nedir ve ödemeyi nasıl yapabilirim?
Normalde ödeme süremiz T/T yüzde 30 depozito ve sevkiyat öncesi dengedir. Küçük miktarlar için (500 USD'den az gibi) Paypal, Western Union veya MoneyGram ile ödeme yapabilirsiniz. Ancak büyük miktarlar için banka havalesini kabul edeceğiz. USD, Euro, GBP, RMB, HKD, YEN vb. dahil olmak üzere farklı para birimlerini kabul ediyoruz.
