Ürün özellikleri:
1. RGB renk değiştirme: Bu LED duvar yıkayıcılar, geniş bir renk yelpazesi oluşturmak için harmanlanabilen üç birincil renk-kırmızı, yeşil ve mavi ile donatılmıştır.
2. Yüksek güç çıkışı: Kompakt boyutlarına rağmen, 12W RGB LED duvar yıkayıcıları parlak ve güçlü bir ışık çıkışı sağlar, bu da onları hem dış hem de kapalı aydınlatma uygulamaları için ideal hale getirir.
3. Enerji tasarruflu: LED teknolojisinin benimsenmesi, bu duvar yıkayıcılarını oldukça enerji tasarruflu kılar, bu da geleneksel aydınlatma armatürlerine kıyasla% 75'e kadar tasarruf sağlar.
4. Uzatılmış ömre: 12W RGB LED duvar yıkayıcıları, 50.000 saate kadar etkileyici bir ömür sağlar, bu da bakım maliyetlerinin azalmasına yol açar, bu da onları dış mekan ve erişim zor yerler için ideal hale getirir.
5. IP65 dereceli: Bu duvar yıkayıcılar IP65'in su geçirmez ve toz geçirmez bir derecelendirme ile tasarlanmıştır, bu da onları zorlu çevresel koşullarda kullanım için ideal hale getirir.
ÜrünSpesifikasyon:
| Boyut | 100cm 120cm |
| Güç | 24W 36W 40W |
| CRI (Ra>) | 90 |
| IP derecesi | IP67 |
| PF | 0.9 |
| Ürün adı | LED duvar yıkama ışığı |
| Gerilim | DC 24V/AC85-265V |
| CCT | Monokrom, RGB, RGBW |
| Kontrol | PWM/DMX512/0-10V/DALI |
| IP sınıfı | IP65 açık hava |
Ayrıntılı görüntüler:





Kullanım:


