giriiş

Duvar yıkama lambaları, esas olarak binaların dış duvarlarını veya diğer yapıların geniş alanlarını aydınlatmak için kullanılan yeni bir açık hava aydınlatma ekipmanı türüdür.
Özellikler
1. Elektrik verimliliği: Geleneksel ışıklarla karşılaştırıldığında, LED duvar yıkayıcı ışıkları RGB daha az elektrik tüketir. Daha az güç kullandıkları ve parlak ışık ürettikleri için, bu ışıklar uygun maliyetli bir seçimdir.
2. Kullanıcı dostu özellikler: LED duvar yıkayıcı ışığı RGB, uzaktan kumanda, otomatik açma/kapama ve zamanlayıcı işlevselliği gibi özelliklerle kullanımı kolaydır. Bu özellikler, ihtiyaçlarınızı karşılamak için aydınlatmayı kontrol etmeyi ve değiştirmeyi kolaylaştırır.
Spesifikasyon
| Güç | 9W 18W 23W 25W |
| Boyut | 60cm 120cm 150cm |
| Renk Sıcaklığı (CCT) | 2700k-6500k |
| Aydınlık verimlilik (LM/W) | 140lm/w |
| Renk Oluşturma Dizini (RA) | >90 |
| PF | >0.90 |
| Su geçirmez | IP65 |
| Malzeme | Alüminyum gövde+ PC kapağı |
| Giriş Voltajı (V) | TRIAC Dimmable 220V AC veya 110V AC, 0-10V Dimmable AC85-265V |
| Garanti | 5 yıl |
| LED çip | Epistar 2835 |
| Özellik | Flicker Free |
Daha Fazla Ayrıntılar


Başvuru
Duvar yıkama ışıkları için uygulamalar çoktur ve ticari binalar için reklam panosu aydınlatması, peyzaj aydınlatması ve harici aydınlatma içerir. Bir binanın genel imajını geliştirir ve daha güzel görünmesini sağlamanın yanı sıra daha tanınabilir hale getirir.

Şirketimiz


