giriiş

Ürün özellikleri
1. Büyük parlaklık ve enerji verimliliği: LED'leri ışık kaynağı olarak kullanarak, bu duvara monte edilmiş projektör hem büyük parlaklığa hem de enerji tasarrufu niteliğine sahiptir. Elektrikten tasarruf edebilir ve duvarı etkili bir şekilde aydınlatabilir.
2. Aydınlatma Etkilerini Değiştirme: Downlights, parlaklık ve aydınlatma açısını değiştirerek, çeşitli durumların aydınlatma gereksinimlerini karşılayarak çeşitli aydınlatma efektleri üretebilir.
3. Dayanıklılık ve su direnci: Tipik olarak premium malzemelerden inşa edilen duvara monte edilmiş projektörler olağanüstü dayanıklılık ve su direnci sergiler. Hem iç hem de dış mekan ayarlarında kullanılabilir ve kurulabilirler.

Ürün spesifikasyonu
| Boyut | 100cm 120cm |
| Güç | 24W 36W 40W |
| CRI (Ra>) | 90 |
| Çalışma sıcaklığı (derece) | -20~50 |
| Çalışma ömrü (saat) | 50000 |
| IP derecesi | IP67 |
| PF | 0.9 |
| Ürün adı | LED duvar yıkama ışığı |
| Gerilim | DC 24V/AC85-265V |
| CCT | Monokrom, RGB, RGBW |
| Kontrol | PWM/DMX512/0-10V/DALI |
| IP sınıfı | IP65 açık hava |
| Malzeme | Kalıp döküm alüminyum |
| Boyut | L250/500/1000*W27*H48mm |
Kullanım

1. Bina Peyzaj Aydınlatma: Romantik ve konforlu bir aydınlatma ortam oluşturmak için, parklar, kareler, avlular vb. Dahil bina manzaralarını vurgulamak için duvar yıkama ışıkları kullanılabilir.
2. Ticari Reklam Aydınlatma: Taşıma ışıkları, ticari aktivitelerin cazibesini, ticari binaların ayırt edici niteliklerini ve marka imajını vurgulayarak geliştiren ticari reklam aydınlatması için de kullanılabilir.
Şirketimiz
2010 yılında Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. kuruldu. Kapalı ve açık aydınlatma ürün tasarımını, Ar-Ge'yi, üretimini ve satışlarını birleştiren ülke çapında yüksek teknoloji ürünü bir şirkettir. Ayrıca OEM ve ODM çalışması yapabilir.

