Özellik:
Yüksek kaliteli duvar yıkama ışıklarımız, tutarlı bir performans sağlarken daha uzun süre dayanmalarını sağlamak için birinci sınıf malzemeler kullanılarak mükemmel işçilikle üretilmiştir. Duvar yıkama ışıkları, hem enerjiden hem de maliyetlerden tasarruf etmek için LED teknolojisini kullanarak enerji açısından verimli ve çevre dostudur ve üstün aydınlatma kalitesi sağlar. 50,000 saatten uzun bir kullanım ömrüne sahip olan bu ışıklar, önümüzdeki yıllarda sorunsuz bir deneyim sağlamak için minimum bakım gerektirir.
Şartname:
| Boyut | 100cm 120cm |
| Güç | 24W 36W 40W 70W |
| CRI (Ra>) | 90 |
| Çalışma Sıcaklığı(C) | -20~ 50 |
| Çalışma Ömrü (Saat) | 50000 |
| IP Derecelendirmesi | IP67 |
| PF | 0.9 |
| Giriş voltajı | DC 24V / AC85-265V |
| ÇKT | RGBW, 3000K 4000K 5000K 6000K |
| Kontrol | PWM/DMX512/0-10V/DALI |
| IP Sınıfı | IP65 Dış Mekan |
| Malzeme | Pres döküm alüminyum |
| Boyut | U250/ 500/1000*G27*Y48mm |
| Kontrol | Uzaktan kumanda |
detaylı görseller:




Temperli cam %97'nin üzerinde ışık geçirgenliğine sahip olup, net ve eşit bir aydınlatma sağlar.
kullanımlar:


Doğrusal duvar yıkama armatürleri, duvar veya duvar resmi gibi dikey bir yüzeye eşit ve düzgün bir aydınlatma sağlamak için özel olarak tasarlanmış aydınlatma armatürleridir.
Hakkımızda:


Sıkça Sorulan Sorular:
1.Minimum sipariş tutarınız var mı?
C: Minimum sipariş miktarımız yok ancak daha iyi fiyatlandırma ve nakliye ücretlerinden yararlanmak için daha büyük miktarlarda sipariş vermenizi öneririz.
2. Gönderim yönteminiz nedir?
A: Siparişinizi hava, deniz veya ekspres kurye ile gönderebiliriz.
3.İade politikanız nedir?
A: Siparişinizle ilgili herhangi bir sorun yaşarsanız lütfen doğrudan bizimle iletişime geçin. Sorunu en kısa sürede ve etkili bir şekilde çözmek için çalışacağız.
