Özellik:
duvar otlatma ışıkları son derece enerji-verimli ve dayanıklıdır. Zorlu hava koşullarına, UV radyasyonuna ve korozyona dayanacak şekilde tasarlandıkları için dış mekan uygulamaları için idealdirler. Düşük güç tüketimleri nedeniyle aynı zamanda çevre dostudurlar ve-uygun maliyetlidirler.
Şartname:
| Boyut | 100cm |
| Güç | 24W 36W 40W 70W |
| CRI (Ra>) | 90 |
| Çalışma Sıcaklığı(C) | -20~ 50 |
| Çalışma Ömrü (Saat) | 50000 |
| IP Derecelendirmesi | IP67 |
| PF | 0.9 |
| Ürün Adı | LED Duvar Yıkayıcı Işık |
| Giriş voltajı | DC 24V /AC85-265V |
| ŞNT | RGBW, 3000K 4000K 5000K 6000K |
| Kontrol | PWM/DMX512/0-10V/DALI |
| IP Sınıfı | IP65 Dış Mekan |
| Malzeme | Alüminyum Döküm |
| Boyut | L250/ 500/1000*G27*Y48mm |
| Kontrol | Uzaktan kumanda |
detaylı görseller:




1.Su ile temizlemenin hiçbir zararı yoktur.
2. Kablolamaya, tak ve çalıştırmaya gerek yok, sizin için daha uygun.
kullanımlar:


Duvar otlatma ışıkları kentsel binalar, halka açık alanlar, ticari bloklar, peyzaj alanları ve ev dış duvarları gibi çeşitli ortamlarda yaygın olarak kullanılmaktadır. İnsanlara sadece aydınlatma hizmeti vermekle kalmıyor, aynı zamanda çevreyi şekillendirip güzelleştiriyorlar.
Hakkımızda:
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd, LED aydınlatma ürünleri de dahil olmak üzere yüksek-teknolojik ürünler tasarlayan, geliştiren, üreten ve satan-tanınmış bir şirkettir. Çalıştığımız tesis 2010 yılında açıldı ve Shenzhen'de bulunuyor.
Adresimiz
3. Kat, 5. Bina, Hebei Endüstri Parkı, Hualian Topluluğu, Longhua Bölgesi, Shenzhen, Çin
E-posta

Teklif için bizimle iletişime geçin
Paketleme ve Teslimat:

FQA:
1. Minimum sipariş değeriniz var mı?
C: Minimum sipariş değerimiz yok, ancak daha iyi fiyatlandırma ve nakliye oranları alabilmek için daha büyük miktarlarda sipariş vermenizi öneririz.
2. Nakliye yönteminiz nedir?
C: Siparişinizi hava, deniz veya ekspres kurye ile gönderebiliriz.
3. İade politikanız nedir?
C: Siparişinizle ilgili herhangi bir sorun yaşarsanız lütfen doğrudan bizimle iletişime geçin; sorunu hızlı ve verimli bir şekilde çözmek için çalışacağız.
